Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

CECILIE ANDERSSON - BŪSTO PASIRINKIMAS ARBA KAIP DERĖTIS DĖL GALIMYBIŲ

ŠVIETIMO ARCHITEKTŪRA: BENDRUOMENĖS IR INOVACIJOS

25
SAU 2018
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Šis pokalbis apžvelgia švietimo galimybes, atsiradusias nagrinėjant seną, šalia jūros esančią gamyklą, ir iniciatyvas, žaismingai laviruojant ir paisant taisyklių ar apribojimų, susiduriant su sunkumais ir atlaikant atsiradusias įtampas. Tokioje situacijoje nuolat kyla klausimas, kaip toli galima nukrypti ieškant geriausio kelio mokyklai, ir atrasti tai, kas netelpa į institucinius rėmus.

 

Pokalbis rengiamas bendradarbiaujant su VGTU Architektūros fakultetu.

Pokalbis vyks Nacionalinėje Dailės Galerijoje (NDG), Konstitucijos pr. 22, Vilniuje.

Pradžia 20:00. Renginys nemokamas, pokalbis vyks anglų kalba.

PAŠNEKOVAS
CECILIE ANDERSSON
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Cecilie Andersson yra Bergeno architektūros mokyklos (mažos privačios, turinčios atviros formos požiūrį į architektūrą ir visuomenę mokykla) rektorė. Ji tiria migrantų pozicionavimąsi ir urbanizuotus kaimus Kinijoje bei nagrinėja, kaip politiniuose sprendimuose sutelpa tiek pasirinkimas, tiek atmetimas.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
THE PARASITE
Michel Serres
Kodėl verta skaityti?

Šioje knygoje pateikimi esminiai santykių kūrimo aspektai, leidžiantys skaitytojui suvokti, kaip kiekvienas veikėjas ir veiksmas gali tuos santykius sudrumzti, kaip kiekvienas ryšys yra to trikdžio paveiktas. Taip pat, kaip ši raizgalynė sukuria tai, kuo mes esame susiję fiziškai bei socialiai, kaip ir būdami architektais. Ši knyga – geras būdas toliau gilinantis į žmogaus ir gamtos santykius.

POKALBĮ PRISTATO

LIETUVOS KULTŪROS TARYBA IR TARKETT

>