Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Kopenhaga - Vilnius. Aktyvaus miesto receptai - Architektūros fondas ir Dviračių Iniciatyvos LT (DIN) kviečia į paskaitą

23
GEG 2013

Architektūros [aktualijų] fondas ir Dviračių Iniciatyvos LT (DIN) kviečia į paskaitą „Kopenhaga - Vilnius. Aktyvaus miesto receptai."Paskaita vyks 2013 metų gegužės 23 dieną, 18.00 val. Šiuolaikinio Meno Centro (Vokiečių g. 2, Vilnius) skaitykloje. Paskaita nemokama, vyks anglų kalba.


Pranešėjas iš Kopenhagos RASMUS ANDERSEN [architektūros studijos Active City Transformation (ACT) įkūrėjas ir vadovas] užsiimanetradicine kraštovaizdžio architektūros ir viešųjų erdvių dizaino praktika. Jo studija sukaupė specialias žinias ir patirtį apie sporto, judėjimo ir fizinio aktyvumo integravimą į miesto audinį. ACT yra atidūs kiekvieno projekto aplinkybėms ir detalėms, dėl to jie išsiskiria konceptualiais erdves identifikuojančiais sprendiniais.


Paskaitos metu pranešėjas aptars miesto erdvių, skirtų aktyviam gyvenimo būdui, svarbą bei pristatys įvairius praktikoje taikomus architektūros ir miestų planavimo sprendimus. Svarbios paskaitoje nagrinėjamos temos-apleistų miesto erdvių atgaivinimas bei dviračio vaidmuo modernaus miesto gyvenime.


Norėdami praturtinti paskaitą ir pratęsti naudingas diskusijas, gegužės 25 dieną [šeštadienis] rengiame edukacinę ekskursiją dviračiais - VILNIAUS VIEŠOSIOS ERDVĖSRegistracija ir daugiau informacijos - ekskursijos@archfondas.lt


Paskaitą ir ekskursiją remia: Danijos Kultūros Institutas

>