Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Pecha Kucha. Vol 2: Mano Architektūra - Architektūros fondas ir K-LAB

13
GRU 2013

DĖMESIO!

Įpareigojančią dieną, gruodžio 13, penktadienį, 19 valandą, Pecha Kucha su neįpareigojančia tema - Mano Architektūra, įsilieja į K-LAB uždarymo renginių maratoną. 

Dalyviai:

Eglė Mikalajūnė - Daugiabučių laiptinės: šiuolaikinis folkloras kaip įkvėpimas interjero dizaineriui 

Indrė Ruseckaitė - Pasida(i)ryk Pats: ekspedicijos po snaudžiančius rajonus

Norbert Tukaj - Karoliniškių balkonai be pavadinimo

Justas Ingelevičius - Architektai, pasidarom projektavimo įrankius patys!

Julius Narkūnas (Laimikis.lt) - apie Laikinąją architektūrą

Tomas Grunskis - ARCHIzino idėja

 

Puiki proga susiburti, pagerbti, palydėti K-LAB ir pasibūti. Todėl žmogau, architekte, dėstytojau, studente, ateik ir pasidalink istorija apie savo architektūros dievus, kiemą ar avangardines mintis, kurios sukūrė / kuria tave tokį ir čia.

 

Ateik! Pasisakyk! Išklausyk!

 

*iliustracija Eglės Každailytės

** Pecha Kucha  – tai pristatymo forma, padedanti kūrybinius sumanymus pristatyti greitai, informatyviai ir patraukliai. Pavadinimas „Pecha Kucha“ yra kilęs iš japonų šnekamosios kalbos ir reiškia „trumpas kalbėjimas“. Pecha Kucha esmė – glausti, įdomūs pristatymai, pateikiami vieno vakaro metu neformalioje aplinkoje. Siekiant užtikrinti šios sistemos veiksmingumą, sukurtas aiškus ir griežtas 20×20 Pecha Kucha formatas. Tai reiškia, kad kiekvienam pranešėjui skirta 20 rodomų skaidrių ir 20 sekundžių kiekvienai skaidrei apibūdinti. Taigi, kiekvieno pranešėjo temos pristatymas trunka 6 minutes 40 sekundžių. 

>