Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

- Open House Vilnius komanda ieško pastiprinimo!

27
LAP 2022

Devintasis Open House Vilnius ieško kūrybiškų, organizuotų ir architektūrai neabejingų žmonių, norinčių prisidėti prie atviros architektūros savaitgalio organizavimo. Kviečiame prisijungti architektus ir architektūros entuziastus, viešinimo, dizaino specialistus, taip pat žmones, norinčius dirbti su savanoriais, turinčius renginių organizavimo, gerų vadybos bei rėmėjų paieškos įgūdžių. 

 

Open House Vilnius – ambicingas projektas, kasmet atveriantis išskirtinės kokybės architektūros objektus mieste ir sulaukiantis didelio vilniečių bei miesto svečių susidomėjimo. Būti festivalio koordinatorių komandos dalimi – tai kurti architektūros šventę mieste, nešti renginio idėją, dirbti komandoje, diskutuoti ir dalintis idėjomis bei rūpesčiais, planuoti darbus ir įgyti unikalios organizacinės patirties.

 

Open House Vilnius festivalio organizavimas paremtas savanoriškais pagrindais – organizatorių ir koordinatorių komandą veikti motyvuoja ne finansinis atlygis, tačiau simbolinis vienkartinis užmokestis įgyvendinus projektą numatomas.

 

Aplikacijų terminas – lapkričio 27 d.

 

Daugiau informacijos rasite adresu www.openhousevilnius.lt

>