Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

- „Pastatai kalba. Druskininkai“ ieško organizatorių!

29
SAU 2023

„Pastatai kalba“ festivalis atkeliauja į Druskininkus ir ieško kūrybiškų, organizuotų ir architektūrai neabejingų žmonių, norinčių prisidėti prie atviros architektūros savaitgalio organizavimo. Kviečiame prisijungti druskininkiečius ar iš Druskininkų miesto kilusius architektus ir architektūros entuziastus, viešinimo specialistus, taip pat žmones, norinčius dirbti su savanoriais, turinčius meninių renginių organizavimo, gerų vadybos bei rėmėjų paieškos įgūdžių. 

 

„Pastatai kalba“ – tai atviros architektūros savaitgaliai mažesniuose Lietuvos miestuose.  Kiekvienas metais festivalis vyksta vis kitame Lietuvos mieste, kurį organizuoja vis kita organizatorių komanda. Tai projektas, suteikiantis galimybę kiekvienam pažinti architektūrą, patirti ir suvokti mus supančios materialios aplinkos kokybės vertę. 

 

Būti festivalio organizatorių komandos dalimi – tai kurti architektūros šventę mieste, nešti renginio idėją, dirbti komandoje, diskutuoti, dalintis idėjomis bei rūpesčiais, planuoti darbus ir įgyti unikalios organizacinės patirties.

 

Prie „Pastatai kalba. Druskininkai“ renginio organizavimo kviečiame prisijungti:

  • Pastatų kuratiorių (-ę);
  • Savanorių kuratorių (-ę);
  • Rėmėjų paieškos kuratorių (-ę);
  • Renginių kuratorių (-ę);
  • Komunikacijos kuratorių (-ę).

 

Daugiau informacijos apie organizatorių pozicijas rasite adresu www.pastataikalba.lt

 

Renginys planuojamas 2023 m. rugsėjo viduryje, tačiau pasiruošimo darbai prasideda jau nuo vasario-kovo mėn.

 

Reguliarūs organizatorių susitikimai vyksta kiekvieną savaitę, vakarais nuo 18.30 val. Kitomis dienomis, esant poreikiui, planuojami atskiri susitikimai, mokymai ar komandos formavimo užsiėmimai. Organizatoriai įprastai „Pastatai kalba. Druskininkai” reikalams skiria 2–3 vakarus per savaitę, artėjant renginiui – kartais ir daugiau.

 

Kai kurios užduotys reikalauja darbo grafiko lankstumo (pvz. pastatų kuratoriams – reikia aplankyti pastatą jo darbo valandomis ar sudalyvauti bandomojoje ekskursijoje, komunikacijos komandai – susitikti žiniasklaida ar dalyvauti laidoje ir pan.).

 

„Pastatai kalba. Druskininkai” festivalio organizavimas paremtas savanoriškais pagrindais – organizatorių komandą veikti motyvuoja ne finansinis atlygis, tačiau simbolinis vienkartinis užmokestis įgyvendinus projektą numatomas.

 

Visus, norinčius prisidėti prie „Pastatai kalba. Druskininkai”, kviečiame iki sausio 29 d. (imtinai) užpildyti šią anketą – ANKETA.

 

Su atrinktais kandidatais susisieksime ir pakviesime pasikalbėti vasario mėn. pradžioje. 

 

Kontaktas pasiteirauti, jei kiltų klausimų: labas@pastataikalba.lt

>