Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

FUTURE ARCHITECTURE PLATFORMA - Skelbiamas idėjų konkursas 2020

06
SAU 2020

Norėtum keliauti po Europą ir pristatyti savo darbus bei idėjas žymiausiuose architektūros renginiuose? Future Architecture platforma, kurios nariu Architektūros fondas tapo 2019 m., skelbia kvietimą teikti idėjas 2020 metams. Nepraleisk progos – prisidėk prie architektūros ateities!

 

Future Architecture platforma kviečia tarpdisciplininius kylančius kūrėjus iš viso pasaulio teikti projektus, transformuojančius mūsų gyvenamąją aplinką, ir dalyvauti 2020 metų Europos architektūros programoje. Paraiškas galima teikti iki 2020 m. sausio 6 d. 


Paraiškas vertins platformos Future Architecture narių taryba (sudaryta iš žymių institucijų, tokių kaip muziejai, galerijos, leidyklos, bienalės ir festivaliai) ir Future Architecture alumni. Balsuojant internetu, idėjas vertins ir visuomenė.

 

Atrinkti kūrėjai bus pakviesti dalyvauti 2020 m. vasario 12-13 d. Liublianoje (Slovėnija) vyksiančiame renginyje Creative Exchange ir kitose Europos architektūros programos veiklose. Platforma ar platformos nariai atrinktiems dalyviams padengs kelionės (Europos sąjungos teritorijoje) ir apgyvendinimo išlaidas. Creative Exchange renginio metu kūrėjai bus supažindinti su žymiausiomis architektūros institucijomis, turės galimybę sutikti bendraminčių, bendradarbiauti ir plėtoti savo kūrybines veiklas. 

 


Apie Future Architecture platformą

Future Architecture platforma yra pirmoji visos Europos platforma, jungianti architektūros muziejus, festivalius ir kitus operatorius, pristatančius idėjas apie ateities miestus ir architektūrą plačiajai visuomenei. Platforma yra bendrai finansuojama pagal Europos sąjungos programą „Kūrybiška Europa“. „Architektūros fondas“ platformos nariu tapo 2019 m.  

 

Future Architecture yra daugiau nei konkursas. Future Architecture keičia architektūros pagrindus Europoje ir už jos ribų. Tyrinėja ribas. Griauna sienas. Kuria naujas sistemas. Formuoja naujas sąjungas. Suteikia galimybę talentingiems konceptualiems mąstytojams ir praktikams pasisakyti ir būti pastebėtiems bei išgirstiems. 

www.futurearchitectureplatform.org

 

Daugiau informacijos: 

Pasidalink šiuo pranešimu su kitais. Aukštos kokybės iliustracijos ir daugiau informacijos (anglų kalba): Pranešimas spaudai Future Architecture Platform

 

Tarptautinis spaudos biuras – Future Architecture Platform

Carjin Bosch | futurearchitecture@organisationindesign.com | t: +31 30 2716311 | m: +31 6 48517367

 

Bendra informacija – Future Architecture Platform

info@futurearchitectureplatform.org | +386 (0)1 500 8298

>