Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

FABIENNE BRUYNINCKX - SPALVŲ ĮTAKA MOKYMOSI APLINKAI

08
VAS 2018

Paskaitos tikslas – supažindinti su įkvepiančiomis spalvų asociacijomis, atitinkančiomis naudotojų poreikius mokymosi aplinkoje. Studija atlikta europiniame kontekste, remiantis bendradarbiavimu, ir atsižvelgiant į skirtingo amžiaus vaikų raidos etapus bei į tai, kaip vaikai, paaugliai bei jauni žmonės sąveikauja su aplinka.

 

Pokalbis rengiamas bendradarbiaujant su VGTU Architektūros fakultetu.

Pokalbis vyks Nacionalinėje Dailės Galerijoje (NDG), Konstitucijos pr. 22, Vilniuje.

Pradžia 20:00. Renginys nemokamas, pokalbis vyks anglų kalba.

FABIENNE BRUYNINCKX

Pranešėja yra spalvų, grafikos, pramonės dizainerė bei kviestinė lektorė keliose dizaino akademijose. Daugiau kaip 20 metų dirbanti šeimos įmonėje, pramoninio ir grafikos dizaino biure „Bruyninckx“, įkurto 1955 m. Antverpene. Ji ir jos biuro komanda specializuojasi šiuolaikinių tendencijų ir socialinio elgesio, produktų ir koncepcijos tyrimuose, susijusiuose su dizainu bei spalva. Įmonė taip pat dirba su įvairiomis komunikacijos priemonėmis, pritaikydami atliktus tyrimus bei studijas. 

Design Decoded: A journey of discovery in finding your authentic design self.your design 'voice'
Lennie Scott Webber

Knygą rekomendavo Nathalie Denizot.

Knygos autorė turi milžinišką patirtį edukacinės aplinkos kūrime, ji yra baldų firmos „Steelcase Education“ (JAV) Ugdymo aplinkos skyriaus įkūrėja, todėl jos įžvalgos turėtų būti išties naudingos besidomintiems mokymosi aplinkų kūrimu ir transformacijomis.

POKALBĮ PRISTATO: Tarkett
>