Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Jonas Piet, Yulia Kryazheva - A one-day excursion into your own process

21
SAU 2012

Sausio 21d. Architektūros [ekskursijų] fondas kviečia į kitokią kelionę po [Architektūros] kūrybos procesą.

 

"Kaip architektas tu parduodi procesą. Ne pastatą. Ir net ne pastato projektą nes kai klientas kreipiasi į tave, jo dar neturi. Bet kaip dažnai atsigręžęs susimąstai, ką iš tiesų darai?

Kviečiame vienos dienos ekskursijai po savo paties kūrybinį procesą. Ši neįprasta išvyka organizuojama siekiant patyrinėti Architektūrinio Proceso plotmes. Kelionėje lankysimės netyrinėtose mūsų įprasto kūrybinio proceso teritorijose. Retkarčiais stabtelėdami pamąstyti, pasimokyti iš kitų ir galbūt nusifotografuoti. Taip pat pažiūrėsime, kuo mūsų darbo įgūdžiai gali būti naudingi kitose sferose, anapus mums įprastos aplinkos."

 

Bekeliaujant:
- iš arčiau pažvelgsime į savo kūrybinį procesą.- mokysimės iš kitų.
– tobulinsime savo kūrybinį procesą.
– ir išmoksime tinkamai pristatyti savo veiklą.

 

NORINTIEMS DALYVAUTI:
Jei esi - architektūros studentas, dėstytojas, praktikuojantis architektas arba dizaineris, kviečiame registruotis atrankai arch@archfondas.lt, siunčiant vieną lapą su savo kūrybinio proceso vizualiu pristatymu.
Registracijos pabaiga: sausio 17d. Renginys mokamas. Kaina iki 20 LT (bus patikslinta po atrankos). 

Gidas
JONAS PIET

Jonas Piet yra nepriklausomas dizaino konsultantas, savo žinias panaudojantis dirbdamas su įvairialypiais projektais ir žmonių grupėmis, padėdamas jiems generuoti, realizuoti idėjas ir produktyviai dirbti, Londone Jonas yra dirbęs pripažinimą pelniusiuose kompanijose Engine Service Design ir Participle, o Nyderlanduose buvo įkūręs savo biurą.

Jonas kuria interjerus, gaminių ir paslaugų dizainą bei koncepcijas, yra bendradarbiavęs su Lietuvos architektais. Jis yra dirbęs su daugybe įvairių klientų, tarp kurių: Nyderlandų susisiekimo ministerija, Vilniaus turizmo informacijos centras, Vodafona R&D, Vestminsterio (Anglija) savivaldybė ir E.on. Pastaraisiais metais Jonas įvairiose Europos šalyse rengė mokymus susijusius su paslaugų kokybės gerinimu. Jonas yra taikomojo industrinio dizaino specialybės magistras.

Gidė
YULIA KRYAZHEVA

Yulia Kryazheva yra architektė ir iliustratorė, ypač besidominti įvairiausiomis socialiai orientuoto dizaino sritimis: nuo grafinio, gaminių dizaino iki architektūros ir miestų planavimo.

Yulia taip pat aktyviai dalyvauja nekomercinėse socialinėse iniciatyvose ir tyrimuose: tyrinėja kaimynystės ryšius, urbanistines intervencijas (tiek Nyderlanduose, tiek Rusijoje), kartu su The Responsive city kuria urbanistinę Stambulo (Turkija) viziją, padeda organizuoti Complexity Theories of Cities konferencijas Delftų Technikos Universitete, įvairiuose projektuose bendradarbiauja su P2P Urbanism ir BioUrbanism fondais. Šiuo metu viena pagrindinių Yulios interesų sričių – vizualinė komunikacija.

Rekomenduojama knyga

NIGEL CROSS
Designerly Ways of Knowing

Kodėl verta skaityti?
Ši knyga privertė mane susimąstyti apie tai ką aš iš tikrųjų veikiu, tuomet kai užsiimu kūryba. Ji padėjo man išsiaiškinti, kas yra dizainas.

>