Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

EVELINA OZOLA - AKTYVUS DALYVAVIMAS URBANISTINIAME PROJEKTAVIME

BENDRADARBIAVIMO ERDVĖS MIESTE

20
SPA 2016
Kuo pokalbis įkvepiantis?

„Fine Young Urbanists“ veikla yra besitęsiantis komunikacijos su visuomene tyrimas per aktyvų dalyvavimą miesto planavime ir kolaboravimą kuriant vietas. Kalbėtoja pristatys keletą nedidelio masto įsikišimų į viešąsias erdves, įkvėpusių didesnius miesto planavimo ar edukacijos procesus.

Pokalbis lietuvių kalba vyks 2016 m. spalio 20 d., ketvirtadienį, VDU Mokslo ir studijų centre, Putvinskio g. 23, Kaune.

Pokalbio pradžia: 19.00.

Renginys nemokamas.

PAŠNEKOVAS
EVELINA OZOLA
Urbanistė - architektė, Fine Young Urbanists
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Evelina baigė architektūros studijas Rygoje ir urbanistikos magistro laipsnį įgijo Delfto technikos universitete Nyderlanduose. Ji dirbo architekte ir urbaniste MADE architektų kompanijoje Rygoje, taip pat SVESMI Roterdame. Šalia projektavimo darbų, pastaruosius 10 metų Evelina rašo ir publikuoja straipsnius. Šiuo metu ji yra atsakinga už Latvijos kūrybinių industrijų interneto svetainę FOLD. Evelina yra Rygos technikos universiteto Tarptautinės vasaros mokyklos Programų direktorė. Ji kuruoja studentus, siekiančius tapti architektais, urbanistais bei dizaineriais. Kartu su Toms Kokins ji vadovauja dizaino studijai „Fine Young Urbanists“.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
City: Rediscovering the Center
William H. Whyte
Kodėl verta skaityti?

Knygoje aprašomi pagrindiniai viešųjų erdvių funkcionavimo principai, atskleidžiama jų svarba. Tai pateikiama paprastai ir patraukliai. Knyga lengvai skaitoma, linksma ir visiškai nepasenusi (nepaisant to, kad parašyta 1980-iais). 

POKALBĮ PRISTATO
Lietuvos Kultūros Taryba
>