Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Diskusija su Lietuvos įvaizdžio kūrėjais Arūnu Užupiu, Jolanta Rimkute, Sauliumi Valiumi, Agne Selemonaite - Drąsi Lietuva

KAIP AŠ ČIA PATEKAU?* NACIONALINIS IDENTITETAS ARCHITEKTŪROJE

06
VAS 2014
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Bendroje skirtingų sričių kūrėjų diskusijoje klausime savęs ir jūsų – koks yra Lietuvos savitumas ir išskirtinumas? Kokį prekės ženklą kuriame ir kaip? Kokį Lietuvos įvaizdį transliuojame pasauliui ir kodėl? Kuo išskirtiniai yra lietuviai? Kaip mūsų prisistatymai yra sutinkami plačiajame pasaulyje? Kas lemia šalies įvaizdį ir koks jis turėtų būti? Diskusiją moderuos Ernestas Parulskis.

 

Pokalbis vyks Nacionalinėje Dailės Galerijoje (NDG), Konstitucijos pr. 22, Vilniuje.

Pokalbio pradžia 20:00. Renginys nemokamas.

 
PAŠNEKOVAS
Arūnas Užupis, Jolanta Rimkutė, Saulius Valius, Agnė Selemonaitė
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Kompanijos Identity.lt ir Migruojančių paukščių iniciatorė Jolantą Rimkutė, daugelio Lietuvos paviljonų pasauliniuose Ekspo autorius ir Ekspobalta vadovas Saulius Valius, įvaizdžio koncepcijos Drąsi Lietuva grupės narys Arūnas Užupis, Lietuvos ekonominio ženklo kūrėja Agnė Selemonaitė – visi jie Lietuvą mato ir savo darbuose vaizduoja kitaip. KAIP? – paklausime mes bendroje diskusijoje.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
Cezario Graužinio spektaklis
Drąsi šalis
Kodėl verta skaityti?

Šiame vaidinime „cezario grupė“ siekia išreikšti asmeninį santykį su dabartine Lietuvos realybe ir kartu ieško atsakymų į universalius klausimus. Apie ką svajoja statistinis jaunas žmogus Lietuvoje? Kokią praktinę filosofiją jis renkasi, pradėdamas sąmoningai kurti savo gyvenimą? Ar jis konfliktuoja su aplinka? Ar jis didžiuojasi savo visuomene? O gal jis turi motyvų gėdytis to, kad joje gyvena?

>