Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

CATHARINA DYRSSEN - EKSPERIMENTAI SU GARSU TIRIANT ARCHITEKTŪRINĘ ERDVĘ

EDUKACIJA

26
GEG 2011
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Kasdien miesto ir architektūros erdvės užsipildo garsu, tačiau jas projektuojant, garsinės architektūros savybės yra retai panaudojamos. Garsų įsisąmoninimas gali praplėsti architektūros suvokimą, paskatinti alternatyvius jos mokymo ir projektavimo būdus. Paskaitoje bus pristatomi „Urban Sound Institute”- meninės tyrimų grupės, kurią sudaro kompozitoriai, akustikos specialistai ir architektai – pedagoginės veiklos rezultatai bei atradimai.

PAŠNEKOVAS
CATHARINA DYRSSEN [SE]
Architektė ir muzikologė
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Čalmerso technologijų universiteto, architektūros fakulteto profesorė. C.Dyrssen ugdymo ir mokslinėje veikloje ypatingą dėmesį skiria architektūros sąsajoms su muzika, garsu ir ritmu, miesto garsinei aplinkai, taip pat kūrybinių tyrimo metodų skatinimui.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
Meno tyrimai
Michael Biggs, Henrik Karlsson
Kodėl verta skaityti?

Gausus naujausių straipsnių apie meno tyrimus rinkinys, prie kurio prisidėjo šios mokslo srities lyderiai iš viso pasaulio.  Knygoje pateikiami teoriniai ir praktiniai meno srities tyrimų modeliai. Įvardijami, struktūruojami ir atsakomi esminiai klausimai, paskutinį dešimtmetį kėlę itin daug diskusijų tarp meno tyrėjų. Vieno iš knygos straipsnių autorė- Catharina Dyrssen.

POKALBĮ PRISTATO
Švedijos ambasada

www.swedenabroad.com/vilnius

>