Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

AUDRYS KARALIUS - HOMOSEKSUALŪS ASPEKTAI NACIONALINĖJE ARCHITEKTŪROJE

2010 = 1990 + 20 metų laisvos architektūros

01
LIE 2010
Kuo pokalbis įkvepiantis?

 

Nepriklausomos Lietuvos 20-mečio architektūriniai procesai analizuojami godžiai ir reikliai, pasitelkiant giluminius pjūvius, netikėtus sugretinimus ir panoramines įžvalgas, grindžiamas geru procesų pažinimu iš vidaus. Savikritiškas nacionalinės architektūros diagnozavimas gali tapti kontraceptinių reformų pabaiga ir prielaida kompaktiškai architektūrinei revoliucijai.

PAŠNEKOVAS
AUDRYS KARALIUS
Architektas, architektūros kritikas (Lt)
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Architektas, daugybės architektūrinių ir tarpdisciplininių renginių organizatorius bei kuratorius, architektūros kritikas, portalo „Pilotas.lt" redaktorius. Audrys Karalius yra kultūrinių tautos vertybių puoselėtojas ir miesto antropologijos tyrinėtojas, Europos Sąjungos šiuolaikinės architektūros premijos (Mies van der Rohe fondas) nepriklausomas ekspertas iš Lietuvos.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
TORTAS
Mikalojus Vilutis
Kodėl verta skaityti?

Knyga koncentruota, nuosekli, su aiškia vertybine laikysena aktualiais būties klausimais, kurie vizualinio prado autoriaus lukštenami galantiškai šmaikščiu stiliumi. Be to, knyga plona, todėl nesunkiai įveikiama net eiliniam e_žmogui.

POKALBĮ PRISTATO
Schüco

Schüco International KG kuria ir parduoda tarptautinėje rinkoje pilnai išbaigtas aliuminio, plastiko ir plieno profilių bei saulės energijos panaudojimo sistemas. Platus įmonės siūlomų produktų pastatų fasadų išorei spektras tenkina tiek ir stambių objektų tiek ir privačių namų statytojų poreikius. Konstrukcijų asortimento pagrindas - tai langų, durų, fasadų, žiemos sodų ir saulės energijos panaudojimo sistemos. Jomis Schüco sprendžia svarbiausias ateities temas: šildymo energijos taupymo ir nemokamos saulės energijos panaudojimo, visa tai susiedama su naujausiais techniniais sprendimais automatizavimo, saugumo ir dizaino srityse.

 

www.schueco.com