Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Dr. Nimish Biloria - InfoMatters

Procesas

05
SAU 2012
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Pokalbyje akcentuojami painūs ir sudėtingi ryšiai tarp informacinių ir fizinių sistemų architektūroje – kaip būtina sąlyga kuriant kontekste derančią, darnią ir tvarią architektūrą. Paskaitos metu šie santykiai bus iliustruojami pavyzdžiais iš įvairių vykdomų architektūros projektų, kuriuos kuruoja Delfto technologijų universiteto Hyperbody tyrimų grupė.

 

PAŠNEKOVAS
Dr. Nimish Biloria
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Delfto technikos universiteto Architektūros fakulteto padalinio HYPERBODY tyrimų vadovas, kurio specializacija – nestandartinės, itin sudėtingos formos, architektūros interaktyvumas, simuliaciniai architektūriniai eksperimentai,  gamtinių sistemų ir bionikos principų taikymas kiekviename architektūros mastelyje – nuo bendrų veikimo ir koncepcinių koncepcinių principų iki architektūrinių ir dizaino detalių.

 

 

www.hyperbody.nl

 

REKOMENDUOJA SKAITYTI
The Architecture of Emergence
Michael Weinstock
Kodėl verta skaityti?

The Architecture of Emergence – knyga, sudaryta remiantis gyvosios gamtos mokslų, fizinio pasaulio kompleksinių sistemų, antropologijos, archeologijos ir žmogiškosios kultūros evoliucijos žiniomis. Knygoje akcentuojama, kad formos tyrimas iš tiesų yra jos pokyčių tyrimas, taip pat pabrėžiama, kad visos pasaulyje žinomos formos yra energetinėmis ir fizinėmis sistemomis paremtos struktūros, cikliškai susidarančios viso evoliucijos proceso metu.

POKALBĮ PRISTATO
ARTEMIDE, DELIGHT

Artemide


Įkurta 1960-ais, Artemide yra vienas geriausiai žinomų apšvietimo prekinių ženklų pasaulyje. Del  “The Human Light” filosofijos, Artemide vardas šiomis dienomis yra tapatinamas su dizainu, inovacjomis ir pagaminta Italijoje.

 

www.artemide.com

 

Delight – Artemide atstovas Lietuvoje


Mūsų tikslas nėra vien tik apšviesti erdvę. Mūsų tikslas - padėti apšvietimu susikurti aplinką, atitinkančią Jūsų poreikius ir nuotaiką.


Mūsų salonuose Jūs rasite naujas idėjas, nepriekaištingą kokybę, gerą aptarnavimą ir profesionalų konsultaciją.

 

www.delight.lt

>