Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Lolita Jablonskienė - Laiko zonos

SHOW OFF*: Reginio architektūra

16
SAU 2011
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Modernaus ir šiuolaikinio meno muziejų kūrimas – vienas būdingų postkomunistinių šalių kultūros politikos požymių, reprezentuojantis ir specifinius vidinius poreikius bei ideologiją, ir tarptautinio meno konteksto keliamus iššūkius. Nekyla abejonių, kad modernaus meno muziejai šiose šalyse pirmiausia atlieka tradicinį vaidmenį – padeda konsoliduoti (ar naujai sukonstruoti) jų tapatumą (etninį, istorinį ir pan.). Kita vertus, šiame procese atsispindi tarptautinis muziejų statybos bumas ir muziejų veiklos orientavimas vartotojų visuomenės poreikių tenkinimo (infoteinmentui) linkme.


PAŠNEKOVAS
Lolita Jablonskienė (LT)
Dailėtyrinkė, humanitarinių mokslų daktarė
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Šiuolaikinio meno kritikė ir parodų kuratorė;  nuo 2002 m. Nacionalinės dailės galerijos vadovė; Vilniaus Dailės Akademijos dėstytoja; Lietuvos kultūros ir meno tarybos vicepirmininkė; Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos narė. L. Jablonskienė buvo Lietuvos paviljonų Venecijos bienalėse (1999 ir 2005 m.) komisarė.

 

REKOMENDUOJA SKAITYTI
Deyan Sudjic
The Edifice Complex. How the Rich and Powerful – and Their Architects – Shape the World
Kodėl verta skaityti?

Knyga žinantiems ir nežinantiems apie tai, kaip pasaulio galingieji konstruoja mūsų gyvenimą.

POKALBĮ PRISTATO
HAURATON Verwaltung GmbH atstovybė „HAURATON Lietuva“

Naujoji “Formulės 1” trasa Abu Dabyje,  Mercedes-Benz bei Porsche muziejai Štutgarte, naujai atstatyta bažnyčia „Frauenkirche“ Drezdene, ar baigiami statyti “Nacionalinis stadionas , “Baltijos arena (PGE)”, “Miesto stadionas” Europos futbolo čempionatui “Euro 2012” besiruošiančioje kaimyninėje Lenkijoje, “Nepriklausomybės aikštė” Taline,  NATO oro uosto plėtra Šiauliuose  - tai pasaulinio lygio projektai, kuriuose įrengtos įnovatyvios HAURATON lietaus nuotekų surinkimo, valymo ar infiltravimo į gruntą sistemos. Tarptautinė HAURATON įmonių grupė penkis dešimtmečius kuria ir gamina novatoriškus gaminius paviršinių nuotekų tvarkymui ir juos sėkmingai tiekia tarptautiniu mastu. HAURATON užsakovams siūlo individualius sprendimus - pavyzdžiui, išskirtinių eksploatacinių charakteristikų latakus oro uostams, greitkeliams ir konteinerių perkrovimo aikštelėms; modulines lietaus nuotekų akumuliavimo-infiltravimo į gruntą sistemas;  ar išskirtinio dizaino sprendimus viešosios paskirties projektams.

 

Išbandykite novatoriškas HAURATON sistemas!

www.hauraton.lt

>