Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

TIM RIENIETS - Mažiau yra daugiau? Urbanistika ir mažėjančių miestų iššūkis

MIESTAS. Lūžio taškai

10
LAP 2011
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Per paskutinius du šimtmečius miestų augimas iš esmės pakeitė mūsų gyvenimo būdą ir suformavo dabartinį suvokimą apie architektūrą ir miestų planavimą. Tačiau ne visi miestai yra šio milžiniškos urbanizacijos proceso dalis: šiandien daugybė jų traukiasi mesdami iššūkį mūsų gyvenimo mieste sampratai ir mūsų, architektų bei miestų planuotojų, įvaizdžiui.

PAŠNEKOVAS
TIM RIENIETS
Urbanistas, tyrėjas
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Tim Rieniets yra urbanistas, tyrėjas bei kuratorius, šiuo metu užimantis vyr. dėstytojo pareigas Architektūros ir urbanistikos katedroje Ciuricho ETH universitete. Jis išleido keletą knygų (Mažėjančių miestų atlasas; Konfliktų miestas; Atviras miestas, Koegzistencijos projektavimas) ir kartu su K. Christiaanse kuravo tarptautinę Roterdamo architektūros bienalę 2009 m.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
MAŽĖJANTYS MIESTAI (I IR II DALYS)
Philipp Oswald (ed.)
Kodėl verta skaityti?

Pirmasis ir išsamiausias tyrimas apie miestų traukimąsi bei mažėjimą, įtraukiantis tarptautinius, plataus pobūdžio daugiadisciplininius tyrinėjimus kartu su architektūros, urbanistikos ir meno projektais.

 

 

POKALBĮ PRISTATO
JUNG VILNIUS

Jung Vilnius, dukterinė firmos Albrecht Jung GmbH & Co įmonė, Lietuvoje. Pagrindinė Jung Vilnius veikla – JUNG produkcijos platinimas Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Rusijoje, Kazachstane, Kaukazo šalyse.  Jung Vilnius logistikos sandėliuose visada galima rasti didžiulį JUNG produkcijos pasirinkimą – nuo standartinių iki prabangaus dizaino jungiklių ir „protingo namo“ valdymo elementų. 600 m² ploto sandėlyje nuolat turime daugiau nei 4000 pavadinimų JUNG gaminių.  Įmonės mokymo centre nuolatos mokomi aptarnaujamo regiono šalių specialistai. Rengiami seminarai apšvietimo sistemų, žaliuzių ir radiobanginio bei KNX („protingo namo“) temomis.  JUNG Vilnius visados laukiami projektuotojai, montuotojai, architektai, dizaineriai ir patys vartotojai. Ekspozicijų salėje galėsite pamatyti produkcijos pavyzdžius. Nemokamai aprūpiname katalogais, stendais ir produkcijos pavyzdžiais. Laukiame jūsų.

 

 

JUNG Vilnius  UAB

Žirmūnų g. 68, LT-09124 Vilnius

 

 

 

Tel  +370 5 2361919

jung@jung.lt  http://www.jung.lt 

 

 

>