Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Sami Hyrskylahti - Modernizmas ir kosmosas

MODERNIZMAS.LT: ĮTAKOS, IDEOLOGIJOS, PALIKIMAS

30
RUG 2010
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Modernizmas kosmoso (space) ir pasamonės kontekste bei susiję reiškiniai. Pavyzdžiai iš pranešėjo kūrybos  (architektūrinės instaliacijos ir metafizinės teorijos).

PAŠNEKOVAS
Sami Hyrskylahti (RUS, FI)
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Suomių kilmės žurnalistas ir fotografas, menininkas tarpdisciplinininkas, gyvenantis Sankt Peterburge nuo 1995 metų ir aktyviai fiksuojantis rusų avangardo ženklus. Sami domisi Sovietų Sąjungos architektūra, rengia šios architektūros fotografijų parodas, kūrybines dirbtuves, rūpinasi XX amžiaus Rusijos architektūros palikimu.

 

 

 

REKOMENDUOJA SKAITYTI
White Nights (short story)
Fyodor Dostoevsky
Kodėl verta skaityti?

Ir modernizmą, ir kosmosą pranešėjui atskleidė Sankt-Peterburgo miestas, o pastarasis buvo atskleistas Dostojevskio trumposios istorijos „Baltosios naktys“.

POKALBĮ PRISTATO
PAROC

PAROC yra viena pirmaujančių mineralinės vatos izoliacijos gamintojų Europoje. Sparčiai auganti kompanija turi sukaupusi virš 70-ties metų patirtį kuriant, gaminant bei parduodant akmens vatos gaminius, naudojamus statybos sektoriuje ir kitose pramonės šakose. Paroc Grupę valdo keli finansiniai investuotojai kartu su Paroc darbuotojais, turinčiais nedidelę dalį akcijų.  Paroc Group gamyklos įsikūrusios Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Net 13 - oje šalių  yra Paroc Group pardavimų biurai ir atstovybės. Pagrindinė kompanijos būstinė yra įsikūrusi Vantaa mieste Suomijoje. Paroc produkcijos žaliava - akmuo, kuris yra rūšiuojamas ir lydomas. Ši išlydyta masė vėliau virsta akmens vata - aukščiausios kokybės šilumą izoliuojančia medžiaga, kuri yra ilgaamžė ir nedegi. Paroc nuolat tobulina ir rinkai pateikia vis pažangesnius gaminius bei jų naudojimo sprendimus.

 

www.paroc.lt

 

 

>