Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Marija Drėmaitė ir Vaidas Petrulis - Modernizmas sovietmečio Lietuvoje: utopijos gimimas ir žlugimas

MODERNIZMAS.LT: ĮTAKOS, IDEOLOGIJOS, PALIKIMAS

07
SPA 2010
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Autoriai, pastaruoju metu rengiantys knygą "Architektūra sovietmečio Lietuvoje", pokalbio metu žada pasidalinti įžvalgomis apie sovietinio modernizmo paradoksus, žinomas ir nežinomas "skyles" geležinėje uždangoje, Lietuvos architektų ryšius su vakarais ir įvairius sovietinės ideologijos indoktrinacijos būdus bei lygmenis Lietuvos architektūroje.

PAŠNEKOVAS
Marija Drėmaitė ir Vaidas Petrulis (LT)
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Menotyrininkai, teoretikai, XX amžiaus Lietuvos architektūros tyrinėtojai. Marija - Lietuvos Modernizmo architektūros ir industrializacijos periodo analitikė, pramoninio paveldo kultūrinės reikšmės ir jo pritaikymo šiuolaikinėms reikmėms tyrėja. Vaidas – Modernizmo ideologijos, architektūros ir politikos sąveikos, Kauno modernizmo paveldo tyrėjas.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
Visionary Architecture: Blueprints of the Modern Imagination
Neil Spiller
Kodėl verta skaityti?

Besąlygiškas, netgi utopinis tikėjimas technikos galimybėmis bei progresu yra viena ryškiausių paradigmų, jungianti įvairių šalių, politinių santvarkų bei laikotarpių modernistus. Britų architektūrologo knygoje aptarti XX a. architektūros vizionieriai yra puiki studijų priemonė susidomėjusiems modernizmo fenomenu bei architektūros idėjų pasauliu.

POKALBĮ PRISTATO
KG CONSTRUCTIONS

UAB „KG Constructions” - tai kokybiški išorės fasadų gamybos, montavimo bei statybos priežiūros darbai. Bendrovė projektus vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse: Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.

 

Būdami lankstūs, pasitelkę laiko patikrintus statybos sprendimus, žinias bei patirtį “KG Constructions” pasiruošę patenkinti kiekvieno savo kliento poreikius.

 

Ypatingas dėmesys kokybei ir klientų pasitikėjimas įmonės profesionalumu – pagrindiniai sėkmingos veiklos faktoriai.

 

 

 

www.kgc.lt

>