Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Max Dudler - NARRATING SPACES

BELOVED ARCHITECTURE

14
KOV 2019
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Biblioteka yra vienas svarbiausių pastatų ir traukos taškų europietiškame mieste, kurio viešoji erdvė skirta visiems. Architekto Max Dudler ofiso kūrėjai, vadovaujasi bibliotekos, kaip ypatingos architektūrinės tipologijos principais projektuodami ir kitų tipologijų pastatus, itin jautriai derindami juos su istoriniu kontekstu.


Paskaitos pradžia kovo 14 d. 20:00 val.

 

Paskaita vyks MO muziejuje, Pylimo g. 17, Vilniuje. Paskaita vyks vokiečių kalba su Interactio nuosekliu vertimu į lietuvių kalbą. Renginys nemokamas.

 

Tą pačią dieną prieš paskaitą, 17:30 val., kino teatre "Pasaka" bus rodomas Ila Beka & Louise Lemoine filmas „24 Heures Sur Place“. Bilietus galite įsigyti čia: http://www.kinopasaka.lt/lt/filmai/24-heures-sur-place

PAŠNEKOVAS
Max Dudler
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Max Dudler - šveicarų architektas, kurio darbai išsiskiria minimalistine modernia estetika ir pagarba istoriniam kontekstui. Max Dudler architektūros ofisai veikia Ciuriche, Berlyne, Frankfurte ir Miunchene. Architektas yra išleidęs net 25 knygas (tarp kurių "A Collective Idea of the City", "Narrating Spaces", "Bibliothek", ir kt.), dėsto Menų akademijoje Diuseldorfe.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
Max Dudler
Narrating Spaces
Kodėl verta skaityti?

Knygoje „Narrating Spaces” šveicarų architekto Max Dudler kūryba atsiskleidžia per interjero erdves ir jo suprojektuotus baldus. Knygos skyriuose pasakojama apie jo interjerų kuriamą atmosferą, fizinį erdvės įsisavinimą, dizaino sprendinių jausmingumą. Šviesa ir šešėliai, geometrija, medžiagos, tekstūros ir paviršiai – visa tai įamžinta fotografinėje Stefan Müller esė. 

POKALBĮ PRISTATO

Lietuvos kultūros taryba

Wienerberger

Goethe Institut

 

>