Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

KAZYS VARNELIS - NAUJOS UNIVERSITETO PARADIGMOS: NETLAB IR STUDIO–X TYRIMAI

EDUKACIJA

19
GEG 2011
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Paskaitos metu bus pristatomi tyrimai apie daugiaplanį architekto vaidmenį, vykdomi Kolumbijos Universiteto aukštosios architektūros mokyklos programoje Global Studio-X  ir Netlab tyrimų centre.

PAŠNEKOVAS
Kazys Varnelis [US/LT]
Architektūros istorikas bei teoretikas
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Network Architecture Lab – Kolumbijos universiteto architektūros tyrimų centro direktorius. Pagrindinės tyrimų sritys - šiuolaikinė architektūra, vėlyvasis modernizmas, architektūra ir kapitalizmas, pastarųjų metų komunikacijų bei demografinių pokyčių poveikis šiuolaikiniam miestui.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
Infrastruktūrinis miestas
Kazys Varnelis
Kodėl verta skaityti?

„Infrastruktūrinis miestas“ yra ir atlasas, ir vadovas, siūlantis kelionę po miestą, kuris knygoje raiškiai atgyja tekstais, fotonuotraukomis, žemėlapiais ir schemomis. Knyga supažindina su įvairios apimties tyrimais, kuriuos gali atlikti architektai.

POKALBĮ PRISTATO
KG CONSTRUCTIONS ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada

UAB „KG Constructions - tai kokybiški išorės fasadų gamybos, montavimo bei statybos priežiūros darbai. Bendrovė projektus vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose valstybėse: Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.

Būdami lankstūs, pasitelkę laiko patikrintus statybos sprendimus, žinias bei patirtį “KG Constructions” pasiruošę patenkinti kiekvieno savo kliento poreikius.

Ypatingas dėmesys kokybei ir klientų pasitikėjimas įmonės profesionalumu – pagrindiniai sėkmingos veiklos faktoriai.

 

www.kgc.lt

 

http://vilnius.usembassy.gov

>