Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

Ila Bêka, Bêka & Lemoine - THE EMOTION OF SPACE

BELOVED ARCHITECTURE

21
VAS 2019
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Režisierius Ila Bêka pristatys Bêka & Lemoine’s architektūrinius tyrinėjimus - nuo pirmųjų didžiulio pripažinimo sulaukusių filmų, vaizduojančių intymų kasdienybės pasaulį šiuolaikinės architektūros pažibose, iki naujausios filmų serijos Homo Urbanus, kurioje žvilgnis krypsta į miesto gyventojus. Pasakodamas apie siekį pasipriešinti nusistovėjusioms architektūros vaizdavimo tradicijoms, režisierius atskleis netradicinį darbo procesą ir intriguojančius jo rezultatus. 


Paskaitos pradžia: vasario 21 d. 20:00 val.


Paskaita vyks MO muziejuje, Pylimo g. 17, Vilniuje. Paskaita vyks anglų kalba. Renginys nemokamas.


Tą pačią dieną prieš paskaitą, 18 val., MO muziejuje bus rodomas Ila Beka & Louise Lemoine filmas „Koolhaas Houselife“. Bilietus galite įsigyti čia: http://www.kinopasaka.lt/lt/filmai/koolhaas-houselife

 

PAŠNEKOVAS
Ila Bêka
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Architektūrinės kinematografijos inovatoriai Ila Bêka ir Louise Lemoine daugiau nei dešimtmetį kuria dokumentiką, kurioje atsisako tradicinio, idealizuotos ir tobulos architektūros vaizdavimo. Filmų serijos atskleidžia kasdienybės ir netobulumo grožį, glaudų ryšį tarp dizaino ir žmogaus, gyvenimo architektūriniuose šedevruose ypatumus.
The New York Times pristato Bêka & Lemoine kaip „kultines architektūros pasaulio asmenybes”,  Niujorko modernaus meno muziejus (MoMA) jų darbus įtraukė į savo nuolatinę kolekciją, o jų filmai tampa meno ir architekūtros bienalių bei kino festivalių pažibomis.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
Georges Perec
An Attempt at Exhausting a Place in Paris
Kodėl verta skaityti?
>