Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

KRISTINA SABALIAUSKAITĖ - VILNIAUS ARCHITEKTŪRA XVII-XVIII A.: ISTORIJOS ATSPINDŽIAI

MIESTAS. Lūžio taškai

17
LAP 2011
Kuo pokalbis įkvepiantis?

Kodėl Vilnius - barokinis miestas be barokinio plano ir panoramų? Kokie istoriniai įvykiai ir vietos kultūrinė specifika nulėmė miesto raidą? Kelios mintys apie miesto gyvenimą, nuo dieviško iki žemiško, nuo bažnyčios iki prostitucijos, nuo mecenatų iki marodierių.

 

 

PAŠNEKOVAS
KRISTINA SABALIAUSKAITĖ
Dailės istorikė ir rašytoja
Kuo pašnekovas išskirtinis?

Dr. Kristina Sabaliauskaitė yra dailės istorikė ir rašytoja, nuo 2002 m. gyvenanti ir dirbanti Londone. 2008 m. ji debiutavo istoriniu romanu “Silva Rerum”, kuris pavergė skaitytojus autetntišku, daugiasluoksniu, magišku ir įtraukiančiu pasakojamu apie XVII a. Vilnių. Knyga 2009 m. pripažinta Metų knyga, o 2010 m. kritikų oficialiai įvardinta viena iš dešimties įsimintiniausių dešimtmečio knygų. 2011 m. „Baltos lankos“ išleido „Silva Rerum II“, nekantriai lauktą tęsinį apie 1707-1710 m. Didijį Marą, tapusį viena perkamiausių knygų Lietuvoje.

REKOMENDUOJA SKAITYTI
DINGĘS VILNIUS
Vladas Drėma
Kodėl verta skaityti?

Klasika ir būtinybė kiekvienam Vilniaus mylėtojui, kurios išpirktą tiražą derėtų perleisti.

POKALBĮ PRISTATO
PAROC

PAROC yra viena pirmaujančių mineralinės vatos izoliacijos gamintojų Europoje. Sparčiai auganti kompanija turi sukaupusi virš 70-ties metų patirtį kuriant, gaminant bei parduodant akmens vatos gaminius, naudojamus statybos sektoriuje ir kitose pramonės šakose. Paroc Grupę valdo keli finansiniai investuotojai kartu su Paroc darbuotojais, turinčiais nedidelę dalį akcijų.  Paroc Group gamyklos įsikūrusios Suomijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Net 13 - oje šalių  yra Paroc Group pardavimų biurai ir atstovybės. Pagrindinė kompanijos būstinė yra įsikūrusi Vantaa mieste Suomijoje. Paroc produkcijos žaliava - akmuo, kuris yra rūšiuojamas ir lydomas. Ši išlydyta masė vėliau virsta akmens vata - aukščiausios kokybės šilumą izoliuojančia medžiaga, kuri yra ilgaamžė ir nedegi. Paroc nuolat tobulina ir rinkai pateikia vis pažangesnius gaminius bei jų naudojimo sprendimus.

 

www.paroc.lt

 

 

>