Sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį
<

Parodos atidarymas - "Keliaujančios architektūros dirbtuvės"

14
GRU 2013

Norėdamas dar kartą prisiminti įspūdingą 2013 m. vasarą ir pakiliai užbaigti metus, Architektūros [vaikų] fondas nuoširdžiai kviečia į „Keliaujančių architektūros dirbtuvių“ parodos atidarymą, kuris vyks 2013 m. gruodžio 14 d. (šeštadienį) 13h. Paroda atidaroma išskirtinėje vietoje - Vilniaus universiteto bibliotekos Nacionaliniame atviros prieigos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Saulėtekio g. 5, Vilniuje.


 

Parodoje pristatoma 16 unikalių realizuotų projektų viešosiose mažųjų Lietuvos miestelių erdvėse, kurie buvo įgyvendinti šių metų liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Miestelių vaikai ir jaunimas kartu su architektais, architektūros studentais ir kitais kūrybingais žmonėmis tyrinėjo savo aplinką, kūrė naujas bei tvarkė esamas erdves ir „mažosios architektūros“ objektus ne tik sau, bet ir visiems miestelio gyventojams.

Parodą Vilniaus mieste kviečiame aplankyti iki sausio vidurio, po to visus metus paroda keliaus po Lietuvos regionus.

 

Pagarbiai,

Architektūros [vaikų] fondas

 

 

Keliaujančios architektūros dirbtuvės“ - tai pirmas „Architektūros [vaikų] fondo“ organizuojamas didelio masto projektas, vykęs 2013 m. vasaros atostogų metu, kuriuo norima atkreipti visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką. Projektu siekiama parodyti, kad aplinka rūpintis, ją puoselėti ir keisti galima realiomis, daug materialių ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis.

Architektūros [vaikų] fondas“ – jau trečius metus gyvuojanti savanoryste paremta “Architektūros fondo” iniciatyva, kurianti ir įgyvendinanti architektūros edukacijos programas vaikams.

 

 

Projektą finansuoja ES programa „Veiklus jaunimas“ ir LR Kultūros ministerija

 

 

 

Rėmėjai:

UAB "Exterus"

UAB "Reynaers"

UAB "Tikkurila"

UAB "Multiplex"

UAB "Neptūno vandenys"

UAB "Būsto harmonija"

 

Informaciniai rėmėjai:

Žurnalas "Centras"

Naujienų portalas alfa.lt

 

Projekto draugai:

Eventum Group

Nacionalinė dailės galerija

Programa "Renkuosi mokyti"

Nuotraukų galerija
>